Derinlerimde

Kadınlar Evde Ne İşler Yapabilir

10.09.2018
175
Kadınlar Evde Ne İşler Yapabilir
Kadınlar Evde Ne İşler Yapabilir?
            Çocuğu olan ya da dış sektöre atılmak istemeyen kadınlar evde yapabileceği ek işler arar. Ele alınan bu işler çok yüksek kazançlar getirmese de tatminkar bir bütçeye sahip olmanızı sağlayacaktır. Zaten bu ev ortamında yapılan iş sektöründe özellikle kadın işçi tercih edilir.

1. Evde örgü örerek para kazanma 
Eğer el işi yeteneğiniz varsa bu iş tam size göre olacaktır. Evde havlu kenarı, lif, tülbent kenarı gibi örgüler yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

2. Evde nikah şekeri yaparak para kazanma
Anlaştığınız firma şekerleri ve süsleri evinize getirir. El pratikliği isteyen bu işte güzel kazanç sağlanabilir.

3. Evde zarf katlayarak para kazanma
Matbaalar evlere bu şekilde işler verebiliyor. İnternette de araştırırsanız firmaların zarf katlama işlerini bulabilirsiniz.

4. Instagram butiği açarak para kazanma
Her şey için internet kullanılan bir çağ, özellikle sosyal mecraların içinde oldukça popüler olan Instagram satış butikleri ile de oldukça gündemde. Kendinize bir sermaye oluşturarak evde Instagram üzerinden satış yapabilirsiniz.

5. Blog açarak para kazanma
Yazmak ve paylaşmak bana göre diyorsanız kendinize bir blog açabilir ve ilgi alanınız olan konularda yazarak evde para kazanabilirsiniz.

6. Youtube kanalı açarak para kazanma 
Öncelikle belirli bir kitleye ulaşmak gerekiyor. Bunu başardığınız zaman YouTube size gelir kaynağı olabilir. Bunun için gerekli ekipmanlarınızı topladıktan sonra kendinize güveniyorsanız bu iş size göre olacaktır.

7. Makale yazarak para kazanma
İnternette belirli sitelerin sunduğu bu imkanda verilen konular hakkında yazdığınız makaleler üzerinden para kazanabilirsiniz.

8. Evde yemek yaparak para kazanma
Ev yemekleri isteyen şirketler, firmalar ile anlaşarak yemek yaparak para kazanabilirsiniz. Yorucu gibi gözüken bu iş iyi kazançlar getirebilir.

9. Evde çağrı merkezi personelliği yapmak
Araştırma yaparsanız evde bu işi yapabileceğinizi göreceksiniz. Belirli bir çalışma aralığı olan bu işte disiplin çok önemli. Kendi evinizde bu işi yapabilmek için rahat bir ortama ihtiyacınız var.

10. Takı tasarımı yaparak para kazanma
İlgi çekici takılar tasarlayarak evden bunları internet aracılığıyla satabilir ve para kazanabilirsiniz. Bu iş için hayal gücü ve el becerisi ön plandadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.